Фото без описуШановні мешканці Свеської селищної територіальної громади!

Заявники домогосподарств, у яких ВИКЛЮЧНО ПІЧНЕ ОПАЛЕННЯ мають можливість звернутися до приміщення селищної ради для написання заяви на отримання деревини паливної.

Заяви по старостинським округам громади будуть приймати старости відповідних округів!

Категорї, які підлягають отриманню (першочергового забезпечення):

- сім‘ї військовослужбовців та членів територіальної оборони ЗСУ;

- багатодітні сім‘ї;

- неповні (очолювані одним з батьків) домогосподарства з дітьми;

- малозабезпечені домогосподарства з дитиною/дітьми;

- особи з інвалідністю;

- лише непрацездатні особи, з якими не проживає жодна працездатна особа родинного зв’язку.

Зверніть увагу!!! Заяви будуть прийматися до 23 листопада 2022 року.

 Обов‘язково!!! До заяви потрібно буде надати такі документи:

1. Копія паспорта громадянина України, для іноземців та осіб без громадянства – документа, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус (з пред’явленням оригіналу).

2. Копія картки платника податків (з пред’явленням оригіналу).

3. Довідка, що підтверджує місце реєстрації/проживання заявника в домогосподарстві, яке потребує забезпечення деревиною паливною.

4. Довідка про склад сім’ї заявника, які зареєстровані/проживають разом з ним в домогосподарстві, яке потребує забезпечення деревиною паливною.

5. Акт обстеження житлових умов проживання заявника, який підтверджує наявність лише пічного опалення у домогосподарстві, складений депутатом селищної ради відповідного округу.

6. Довідки або копії документів, що підтверджують право заявника або членів його сім’ї, які зареєстровані/проживають разом з ним в домогосподарстві, яке потребує забезпечення деревиною паливною, на пільгу або статус (з пред’явленням оригіналу для посвідчень).

7. Довідку від територіального підрозділу АТ «Сумигаз» щодо не використання природного газу в житловому приміщенні, домогосподарство якого потребує забезпечення деревиною паливною (для домогосподарств, розташованих в смт Свеса та с. Орлівка)