Фото без опису

Нещодавно відбулась онлайн-презентація нового розділу «Дія. Безбар'єрність» на порталі держпослуг Дія за участю дружини Президента України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ

Олена Зеленська підкреслила, що головна мета розділу «Дія. Безбар`єрність» – додати взаєморозуміння і людяності у спілкуванні з державою.

Як зареєструвати статус внутрішньо переміщеної особи? Відшкодувати зруйноване житло? Оформити інвалідність? Вийти на пенсію та оформити її? Знайти роботу? Оформити житлову субсидію?..

За словами першої леді України, «Дія. Безбар'єрність» – це відповіді, які будуть завжди напоготові, у смартфоні.

«Питання без відповідей – це бар’єр, перепона перед нашими надіями. Але завдання країни ці бар’єр прибирати – і навіть війна тут не стане на заваді», – наголосила Олена Зеленська.

Важливо, що розділ «Дія. Безбар'єрність» і сам є безбар'єрним, адже він доступний для людей з порушеннями зору.

Проєкт створено у співпраці з представниками ключових аудиторій, за підтримки Програми розвитку ООН в Україні UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, Швеції (Embassy of Sweden in Kyiv) та ГО «Безбар'єрність». Отже, переходьте за посиланням і знаходьте відповіді на свої питання. Більше відповідей – менше бар’єрів. https://bf.diia.gov.ua

Довідково:

Нагадаємо, з ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів» прийнята Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року та затверджений план заходів з її реалізації.

Користуйтесь «Довідником безбар’єрності», який під час війни відповідає на актуальні питання для сімей з дітьми, людей з інвалідністю, людей старшого віку.

За матеріалами: https://www.msp.gov.ua/news/22457.html