«Пункти незламності» - це локації допомоги населенню: зі світлом, теплом, зв’язком, питною водою та рештою необхідного. Їхня робота активована у випадку затяжного знеструмлення населених пунктів громади. В нашій громаді, як і по всій країні, вже розпочали функціонувати такі пункти. Це місця, куди кожен мешканець громади зможе прийти у разі аварійного відключення електроенергії, зв’язку й теплопостачання.

«Пункти незламності» Свеської селищної територіальної громади отримали гуманітарну допомогу від «Громадського Фонду «Суми»

Зокрема передано кип’ятильник, електричний чайник, термос, індивідуальний фільтр-глечик для води та додаткові картриджі до них, конвектори електричні, електровентилятор-обігрівач, обігрівач масляний, дров’яний обігрівач («буржуйка»), посуд, ліхтарі, свічки, спальні мішки – утеплені, електричні зігріваючі простирадла, розкладачки дорослі, батарейки, павербанки, 2 генератори 3,5 кВт та 5,5 кВт, засоби першої допомоги.

Свеська селищна рада висловлює слова щирої подяки голові Сумської обласної військової адміністрації Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ, директору Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Людмилі МУСІЯЦІ заступнику директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Михайлу МЕЛЬНИКУ голові Шосткинської районної військової адміністрації Віктору ГУБЕНКУ, заступнику голови Шосткинської районної військової адміністрації Оксані ТАРАСЮК, усім, хто допомагає нашій громаді та наближає Україну до Перемоги! Разом до Перемоги!