Фото без опису

Про це повідомив заступник голови Сумської ОВА В'ячеслав ПЕЧЕНЕНКО

За його словами, на сьогодні до штурмових бригад «Гвардії наступу» вже надійшли десятки тисяч анкет від добровольців зі всієї України, частину з них вже прийнято до бригад. Цю кількість ми не називаємо з міркувань безпеки. Але позитивна динаміка є і це тішить.

«Ми бачимо, що на Сумщині, як і по всій Україні, є попит суспільства на формування добровольчих підрозділів, тому прийнято керівництвом держави рішення продовження рекрутингової кампанії «Гвардія наступу», – наголосив В'ячеслав Печененко.

На зараз основний штат бригад укомплектований. Але формується резерв. Це не менш важливо. У нас ще є багато заявок, які перебувають на стадії опрацювання. Тому продовжують відбирати людей.

Подати анкету добровольцям, як і раніше, можна двома шляхами:  через офіційний сайт https://storm.mvs.gov.ua/ або ж у центрі надання адміністративних послуг. На Сумщині такі сервіси доступні в ЦНАП міст Суми, Охтирка, Ромни, Шостка, Конотоп, Лебедин та смт Миколаївка.

Детальну інформацію щодо діючих центрів можна буде дізнатися на офіційному сайті або за номером «гарячої лінії» 080 010 00 20.

До речі, сьогодні бійці, які пройшли всі етапи відбору, проходять навчання, бойове злагодження та тренуються на полігонах. Цей процес триває безперебійно. Завершила тренування одна група – зайшла інша. Підготовка не зупиняється. Бійці мають бути готові до виконання бойових завдань у будь-який момент.

«Набір у Гвардію наступу триває. Відбираються найкращих серед наймотивованіших. Долучайтесь. Творимо перемогу України разом!» – підкреслив заступник голови Сумської ОВА.