Фото без опису

У рамках розширення можливостей для участі України в програмах і агенціях ЄС в рамках Багаторічної фінансової перспективи ЄС на 2021 – 2027 роки Міністерством юстиції України здійснюються заходи щодо приєднання до Програми права та цінності 1 (Citizens, Equality, Right and Values Programme) та Програми у сфері юстиції 2 (The Justice Programme)

За інформацією, отриманою від Сторони ЄС, Україна вже на цьому етапі може брати участь у конкурсах проєктів, які відкриті та плануються до відкриття за вказаними Програмами:

- у рамках Програми у сфері юстиції (The Justice Programme) з 4 травня по 4 жовтня 2023 року триватиме конкурс проєктів, спрямований на сферу електронного правосуддя, прав потерпілих та процесуальних прав. Більш детальна інформація щодо умов конкурсу, напрямів допомоги та аплікаційні форми розміщена на сайті Європейської Комісії http://surl.li/fnxak;

- у рамках Програми права та цінності (Citizens, Equality, Rights and Values Programme (CERV)) відкрито низку конкурсів на проєкти, спрямованих на боротьбу з насильством, дискримінацією та забезпечення прав людини, розширення можливостей громадянського простору і громадянського суспільства, розвиток мереж міст, тощо.

Більш детальна інформація щодо зазначених конкурсів, а саме: терміни та умови проведення конкурсів, бюджет, напрями допомоги тощо, знаходяться за посиланням http://surl.li/fnxdf.

У документі описано процедури реєстрації та подання пропозицій онлайн через Фонд фінансування ЄС та Портал тендерів («Портал»); рекомендації щодо оформлення заявки. - Анотована типова грантова угода4 (Annotated Model Grant Agreement). Це керівництво користувача, що має на меті надати інформацію заявникам і бенефіціарам про типові грантові угоди ЄС (загальну ТГУ, ТГУ про виплату фіксованих ставок, ТГУ щодо фінансування питомих витрат, ТГУ про операційні гранти та РПУ (рамкову партнерську угоду)) для програм фінансування ЄС на 2021–2027 роки. Крім того, потенційні заявники можуть підписатися на інформаційний бюлетень5 (Newsletter) для оперативного ознайомлення з останніми новинами та діяльністю Програм Justice та CERV. Інформаційний бюлетень також анонсує онлайн сесії щодо проведення нових конкурсів. Найближча анонсована інформаційна онлайн сесія відбудеться 20 квітня 2023 року щодо конкурсу пропозицій Програми CERV: сприяння залученню та участі громадян (Call for proposals to foster Citizens’ engagement and participation (CIV23) – CERV Civil Dialogue). Зацікавлені українські організації можуть зареєструватися до 14 квітня 2023 року для участі в цій сесії за посиланням: http://surl.li/fwtz.

За матеріалами Міністерства Юстиції України