Фото без опису

Будівельні магазини та компанії, які надають послуги з ремонтних робіт, можуть стати учасниками державної програми єВідновлення. Щоб долучитися, необхідно подати заяву на порталі Дія

З травня стартувала державна програма єВідновлення, за якою українці, чиє житло постраждало через бойові дії, можуть отримати кошти на ремонт домівки. Для цього необхідно повідомити про пошкоджене майно в застосунку Дія і подати заяву про отримання фінансової допомоги. За час дії послуги українці подали понад 15,9 тисячі заяв про отримання виплати.

Отримані кошти українці можуть витратити лише на відбудову власних домівок. А саме – на будівельні матеріали чи послуги підрядників, які можна оплатити в компаній, що є учасниками програми.

Долучитися до програми єВідновлення можуть компанії, які ведуть діяльність за такими категоріями та МСС-кодами:

1520 – Генеральні підрядники житлового та торгового будівництва;

5211 – Магазини з будівельними матеріалами та пиломатеріалами;

5231 – Магазини зі склом, фарбою та шпалерами.

Щоб подати заяву: зареєструйтеся або авторизуйтеся на порталі Дія; приєднайтеся до послуги єВідновлення як бізнес; перевірте відомості про вас, зазначені в профілі в кабінеті на порталі diia.gov.ua; виберіть банк, внесіть інформацію про свій Merchant ID, яку необхідно отримати в контакт-центрі свого банку, та підтвердьте, що МСС-код діяльності вашого бізнесу відповідає умовам участі в програмі; виберіть тип точки продажу та внесіть інформацію про неї; перевірте заяву й підпишіть її за допомогою електронного підпису юридичної особи або фізичної особи-підприємця.

Це все. Далі можете відстежувати статус заяви в режимі реального часу в кабінеті на порталі Дія. Підтвердження про приєднання до програми надійде на електронну пошту.

Перелік актуальних учасників програми можна буде переглянути на сайті єВідновлення – https://erecovery.diia.gov.ua/

Послугу єВідновлення розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/yevidnovlennia-ukraintsi-zmozhut-prydbaty-za-otrymani-koshty-budivelni-tovary-chy-oplatyty-remontni-posluhy-v-kompanii-uchasnykiv-prohramy