Фото без опису

Наразі на порталі можна ознайомитися з інформацією про суму збитків довкіллю від Каховської ГЕС, кількість затоплених населених пунктів та територій, втрату води з водосховища

За інформацією Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, невдовзі на дашборді з’являться результати моніторингу повітря, води та ґрунтів, які постійно оновлюватимуться.

Руслан СТРІЛЕЦЬ: «Ми продовжуємо удосконалювати наш мобільний застосунок та вебресурс ЕкоЗагроза. На ньому вже доступна актуальна офіційна інформація про наслідки для довкілля від підриву Каховської ГЕС. Для Міндовкілля важливо, аби в умовах постійних терористичних та інформаційних атак росії українці 24/7 мали доступ до повної аналітики про шкоду, яка завдається українському довкіллю: від горіння рашистської техніки, підриву окупантами нафтобаз, горіння лісів, забруднення відходами тощо».

Нагадаємо, ЕкоЗагроза https://ecozagroza.gov.ua/ – це офіційний вебресурс і мобільний додаток Міндовкілля, завдяки якому кожен зможе дізнатись достовірну інформацію про стан повітря, води, ґрунту та інші довкіллєві дані.

Завантажити додаток:

GooglePlay https://bit.ly/ecozagroza_googleplay

AppStore https://apple.co/3P7pyJ8

За матеріалами: https://mepr.gov.ua/na-ekozagrozi-vzhe-dostupna-aktualna-informatsiya-pro-shkodu-dovkillyu-vid-pidryvu-rosiyanamy-grebli-kahovskoyi-ges/