Мова йде про Зноб-Новгородську, Липоводолинську та Тростянецьку громади, які було відібрано для участі у п’ятимісячній тренінговій програмі «Акселератор цифрової стійкості «Громада 4.0». Програма розроблена міжнародною організацією SocialBoost за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми «U-LEAD з Європою»

Ця програма спрямована на посилення цифрової спроможності українських громад, а також підтримку нинішніх і майбутніх місцевих цифрових лідерів у розробці ними проєктів диджитал трансформації.

Уже скоро команди громад-учасниць розпочнуть свою роботу, результатом якої стане створення щонайменше 24 концепцій проєктів, повністю готових до пілотування. Про це повідомляють на сайті U-LEAD https://cutt.ly/d4vzgWn

Загалом близько 300 територіальних громад подавали заявки на участь в зазначеній тренінговій програмі, відібрано – 52, серед них й три зазначені громади з Сумської області.

З переліком відібраних громад можна ознайомитися на сайті «Громада 4.0»: https://www.hromada4.org/news/meet-the-participants.

За матеріалами Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Сумській області