Перший заступник голови Сумської ОВА Тарас САВЧЕНКО взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Добре демократичне врядування в Україні: досягнення, виклики та шлях розвитку у повоєнний період» під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради України Олександра КОРНІЄНКА

У рамках заходу учасникам презентовано висновок Центру експертизи щодо Дорожньої карти та Плану заходів впровадження доброго врядування.

Відбулося урочисте підписання українською стороною Спільної декларації стосовно доброго демократичного врядування в Україні за підсумками Діалогу високого рівня у штаб-квартирі Ради Європи.

Також було акцентовано увагу на питанні удосконаленні законодавства про місцеві державні адміністрації та забезпечення законності в діяльності органів місцевого самоврядування.