ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 16.12.2021 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано -3 нових випадків  ГРЗ (одужало -2) , захворіло на Covid 19 – 1 новий випадок (одужало -1), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу 6.

ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 15.12.2021 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано -3 нових випадків  ГРЗ (одужало -3) , захворіло на Covid 19 – 0 нових випадків (одужало -0), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу 6.

ПРАЦІВНИКИ СУМЩИНИ ПРОВЕЛИ НА ЛІКАРНЯНИХ НА 16,5% БІЛЬШЕ ДНІВ ЗА ПІДСУМКАМИ 11 МІСЯЦІВ

Упродовж січня-листопада 2021 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області прийняло на оплату понад 870 тисяч днів лікування від захворювань, травм, а також догляду за хворими рідними і проходження самоізоляції від COVID-19 українськими працівниками. Це на 16,5% більше, ніж за відповідний період 2020 року.

ЛІКАРНЯНІ ПО НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ ВНАСЛІДОК АЛКОГОЛЬНОГО СП’ЯНІННЯ НЕ ОПЛАЧУЮТЬСЯ

За час лікування захворювань і травм Фонд соціального страхування України компенсує працівникам втрачений заробіток. Однак, якщо непрацездатність настала внаслідок алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння або пов’язаних з ним дій, допомога за таким лікарняним не надається.