До відома населення та суб'єктів господарювання!

Головне управління ДПС у Сумській області інформує, Законом України № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету», який набрав чинності 21 липня 2021 року, доповнено розділ ХХ ПКУ новим підрозділом 9-4 "Особливості застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб". Згідно з п. 6 цього підрозділу, фізична особа/декларант, яка хоче скористатися таким декларуванням, має право добровільно подати до ДПСУ одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

ДЕРЖПІДТРИМКА-2021: ДЕПАРТАМЕНТ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ПРОДОВЖУЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК ВІД ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ НА ВИПЛАТУ ДОТАЦІЇ ЗА УТРИМАННЯ КОРІВ