Привітання з Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дорогі ветерани та жителі Свеської громади!!!       8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 30.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 0 нових випадків ГРЗ (одужало - 4) , захворіло на Covid 19 - 3 випадки (одужало - 2), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 8.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 В ЯМПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

За оперативною інформацією щодо ситуації з COVID-19 в Ямпільському районі наданою завідувачем Державної установи "Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Камчатною Г. П. всього підтверджених випадків захворювання на COVID-19  по нижчевказаних ОТГ    - 1011 , з них 948 осіб одужали, 44 осіб продовжують хворіти,     19 осіб  померли.

Проведено засідання виконавчого комітету Свеської селищної ради

Під головуванням  Свeського  сeлищного  голови  Сeргія КИРКАЧА 27 квітня 2021 року проведено засідання виконавчого комітeту сeлищної ради.   Під час засідання членами виконавчого комітету було розглянуто та прийнято такі питання: - Про стан розгляду звернень громадян, які надійшли до селищної ради за І квартал 2021 року; - Про затвердження Положення про порядок видачи довідок виконавчим комітетом Свеської селищної ради; - Про виконання селищного бюджету за І квартал 2021 року. - Про погодження скоригованого тарифу з ПДВ на послуги з водопостачання приватного сектору масиву "Першотравневий" в смт Свеса; - Про погодження скоригованих тарифів з ПДВ на послуги з водопостачання для населення приватного сектору, бюджетних організацій, інших споживачів та мешканців будинків №27 та №27а по вул. Грушевського в смт Свеса; - Про Програму оздоровлення та відпочинку дітей Свеської селищної ради на 2021 рік; - Про надання щорічної одноразової матеріальної допомоги до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії; - Про надання щорічної грошової допомоги до Дня Перемоги; - Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування в зв’язку з тяжкою або тривалою хворобою; - Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування в зв’язку з онкологічним захворюванням та ін.

Міжнародний день пам'яті Чорнобиля

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу. На долю Білорусії припало близько 60% шкідливих викидів. Від радіаційного забруднення сильно постраждала також і Росія. Потужниий циклон проніс радіоактивні речовини територіями Литви, Латвії, Польщі, Швеції, Норвегії, Австрії, Фінляндії, Великої Британії, а пізніше – Німеччини, Нідерландів, Бельгії.