На території Свеської громади тривають перевірки щодо дотримання карантинних вимог

Протягом минулого тижня членами мобільної групи по контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів на території Свеської селищної територіальної громади проводилися рейди щодо дотримання карантинних вимог відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ В ДІЇ ТА ОТРИМАТИ COVID-СЕРТИФІКАТ ЗМОЖУТЬ І ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ, ЯКІ МАЮТЬ ПАСПОРТ-КНИЖЕЧКУ

Під час брифінгу радник голови Сумської облдержадміністрації із питань інноваційних технологій Ольга ЗАЛОГА та заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Галина ХОМЕТА розповіли, як отримати документи про вакцинацію від COVID-19

Нове придбання для нашої громади!!!

Сьогодні, 9 листопада 2021 року, відбулася приємна для освітян і для усієї громади, подія. У місті Суми пройшла урочиста церемонія вручення ключів від шкільного автобусу за участю Свеського селищного голови Сергія КИРКАЧА та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Свеської селищної ради Наталії ТИМОШЕНКО.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ ВІДНОВЛЮЄ ДОРОГИ, ЯКІ ЗА КІЛЬКА ДЕСЯТИЛІТЬ ПЕРЕТВОРИЛИСЯ НА ВИБОЇСТІ НАПРЯМКИ

Голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час робочої поїздки в Шосткинський район проінспектував ділянки доріг, які були відновлені в рамках програми Президента України «Велике будівництво».