У Свесі вклонилися пам’яті жертв війни

У Свесі вклонилися пам’яті жертв війни

       Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну домівку, кривавою лінією пройшла через кожну долю, кожне серце. Шануючи жертв війни,Свеський селищний голова Філонов Ю.С. та Голова ради ветеранів Лямин О.П. поклали квіти до Братньої могили загиблих мешканців селища   

Свеса відзначила День вишиванки

Свеса відзначила День вишиванки

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. В 2019 році День вишиванки припадає на 16 травня. У такий спосіб українці намагаються зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

День Перемоги

День Перемоги

     В смт Свеса за участю представників Свеської селищної ради та ветеранів Великої Вітчизняної війни з нагоди відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення 08 травня 2019 року проведена концертна програма «Нам не забути дні війни, навіки в пам’яті вони». Голова селищної ради Ю. Філонов  звернувся до присутніх зі словами шани всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму, та вручив ветеранам Великої Вітчизняної війни подарункові набори від народного депутата Верховної Ради України А. Деркача та від Свеської селищної ради.

Щодо звернення про відновлення роботи Свеського відділення Сумської філії АТ КБ "ПриватБанк"

Щодо звернення про відновлення роботи Свеського відділення Сумської філії АТ КБ "ПриватБанк"

Під час п'ятдесят другої сесії Свеської селищної ради сьомого скликання від 14.11.2018, депутатами седищної ради було підтримано звернення Свеської селищної ради до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України В. Гройсмана та Голови Правління АТ КБ "ПриватБанк" П. Крумханзла щодо відновлення роботи Свеського відділення Сумської філії АТ КБ "ПриватБанк" .

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Відповідно до статті 64 Закону України «Про судоустрій та статус судів» Ямпільська районна рада переглядає список присяжних, які будуть залучатися для розгляду і вирішення справ у Ямпільському районному суді Сумської області, у зв’язку з необхідністю заміни осіб, які  вибули із даного списку. Районна рада розгляне всі заяви бажаючих набути статус присяжних.