Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 19.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 9 новий випадок ГРЗ (одужало - 4) , захворіло на Covid 19 - 0 випадків (одужало - 3), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 10.

ВІДБУЛАСЯ 9 СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

15 квітня 2021 року під головуванням  Свеського селищного голови Сергія Киркача відбулася 9 сесія восьмого скликання Свеської селищної ради.         Депутатами селищної ради було розглянуто низку питань, серед яких: - Про внесення змін до програми розвитку фізичної культури і спорту Свеської селищної ради 2021-2022 роки; - Про внесення змін до Програми «Культура та мистецтво Свеської селищної ради» на 2021-2022роки; - Про затвердження Програми змагань обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games» на 2021 рік; - Про затвердження Положення про громадські слухання на території Свеської селищної територіальної громади; - Про прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Шосткинського району у комунальну власність Свеської селищної територіальної громади; - Про створення комунальної установи «Цент надання соціальних послуг» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області; - Про внесення змін до Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення на території Свеської селищної ради на 2021-2022 роки; - Про внесення змін до Програми благоустрою Свеської селищної ради на 2021 - 2022 роки; - Про звернення депутатів Свеської селищної ради до голови Сумської обласної державної адміністрації Хоми В.В. щодо відновлення дорожнього покриття на обласних автомобільних дорогах місцевого значення; - Про проведення земельних торгів у формі аукціону  та ін.

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 16.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 7 новий випадок ГРЗ (одужало - 3) , захворіло на Covid 19 - 1 випадок (одужало - 2), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 13.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 В ЯМПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

За оперативною інформацією щодо ситуації з COVID-19 в Ямпільському районі наданою завідувачем Державної установи "Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Камчатною Г. П. всього підтверджених випадків захворювання на COVID-19  по нижчевказаних ОТГ    - 978 , з них 832 осіб одужали,  132 осіб продовжують хворіти,     14 осіб  померли.

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 15.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 1 новий випадок ГРЗ , захворіло на Covid 19 - 1 випадок (одужало - 1), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 14.

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні Вакцинація від COVID-19 дозволить українцям захистити себе і свої родини, щоб повернутися до звичного життя. Усі вакцини — безпечні й ефективно формують імунітет. Щеплення — добровільні й безоплатні. Більш детальна інформація за посиланням: https://vaccination.covid19.gov.ua/

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 14.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 2 нових випадки ГРЗ , захворіло на Covid 19 - 0 випадків (одужало - 6), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 14.

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 13.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 2 нових випадки ГРЗ (одужало - 5) , захворіло на Covid 19 - 0 випадків (одужало - 6), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 21.