Фото без описуСьогодні, 08 грудня 2020 року, у приміщенні Свеської селищної ради відбулася перша установча сесія Свеської селищної ради восьмого скликання, в якій взяли участь усі 22 новообрані депутати та депутат Сумської обласної ради Олексій КОТЛЯРОВ.

Засідання першої сесії відкрила голова Свеської територіальної виборчої комісії Наталія ТАПТУНОВА, яка проінформувала про результати виборів депутатів Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області восьмого скликання. Депутати селищної ради склали присягу та отримали відповідні посвідчення.

Фото без описуПісля вручення посвідчень, голова Свеської територіальної виборчої комісії оголосила, що Свеським селищним головою Шосткинського району Сумської області обрано Сергія КИРКАЧА та запросила його прийняти присягу.

Сергій Михайлович зачитав присягу посадової особи місцевого самоврядування та під оплески депутатів отримав посвідчення селищного голови.

Наталія ТАПТУНОВА привітала з обранням селищного голову та депутатів, а також побажала всім міцного здоров’я, натхнення в роботі. «Сподіваюся, що впродовж наступних п’яти років Ви виправдаєте довіру людей, які Вас обрали і будете відповідально і плідно працювати на користь територіальної громади», - зазначила Наталія Олександрівна та передала слово для подальшого ведення першої сесії селищному голові Сергію КИРКАЧУ.

Фото без описуСергій Михайлович привітав депутатів з обранням звернувся до них з промовою. «Я готовий до конструктивного спілкування. Усі ми повинні бути єдиним цілим, щоб знаходити шляхи вирішення та зробити нашу громаду найсильнішою, адже ми маємо найбільшу перспективу» - зазначив селищний голова.

У порядку денному сесії були розглянуті питання щодо створення лічильної комісії, обрання секретаря селищної ради, першого заступника та заступника селищного голови, затвердження

Фото без описупереліку та персонального складу постійних комісій Свеської селищної ради та положення про депутатські комісії, затвердження структури та штатного розпису апарату Свеської селищної ради та її виконавчих органів, створення відділів Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області, затвердження Положень про відділи та вжиття заходів щодо їх державної реєстрації, утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу, затвердження плану заходів по підготовці проєктів регуляторних актів на 2021 рік тощо.

За пропозицією селищного голови та результатами таємного голосування, секретарем Свеської селищної ради обрано Дарію ДАРИКО, на посаду першого заступника селищного голови депутати затвердили Романа ЛУКАША, заступника селищного голови – Юрія ФІЛОНОВА.

Фото без описуНаприкінці сесії слово було надано депутату Сумської обласної ради Олексію КОТЛЯРОВУ, який привітав усіх з проведенням першої сесії та повідомив, що готовий співпрацювати з селищною радою задля вирішення проблемних питань, а також закликав усіх до єднання для спільної роботи на користь громади.