Фото без описуУнікальний в Україні сервіс, створений Пенсійним фондом - ПЕНСІЙНИЙ ДОПОМОГОМОБІЛЬ почав курсувати до найвіддаленіших точок області.

Автомобіль оснащений всім необхідним, щоб надати майже всі послуги, які населення отримує у відділах обслуговування громадян.

07 липня 2021 року пенсійний допомогомобіль відвідав Свеську громаду. Фахівці Головного управління Пенсійного фонду в Сумській області надали роз’яснення щодо діючого пенсійного законодавства. Мешканці громади звернулися з такими питаннями:

• порядок призначення пенсії за віком;
  • роз’яснення щодо розміру пенсії та її складових;
  • обчислення страхового стажу, уточнення наявного стажу, зарахування до стажу періодів трудової діяльності та догляду за дітьми;
  • порядок перерахунку пенсії;
  • роз’яснення щодо умов призначення пенсії за вислугу років;
  • доцільність переходу на інший вид пенсії;
  • надання допомоги в отриманні довідок про стаж за певний період роботи і документів, необхідних для перерахунку пенсії;
  • прийняття заяви на призначення пенсії за особливі заслуги перед Україною;
  • реєстрація на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України;
  • підключення до SMS-інформування від Пенсійного фонду.