Свеса відзначила День вишиванки

Дата: 16.05.2019 17:02

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. В 2019 році День вишиванки припадає на 16 травня. У такий спосіб українці намагаються зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

З нагоди цієї дати в селищі Свеса 16 травня 2019 року відбулась святкова хода, в якій взяли участь учні та педагогічні колективи Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 та Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступнів №2 "ліцей", педагогічний колектив ДПТНЗ "Свеський професійний аграрний ліцей" та мешканці селища.

Завершилась хода біля Палацу культури, де у парковій зоні на всіх чекали вихованці та педагогічний колектив Свеського дошкільного навчального закладу "Берізка", які продовжили захід запальним флешмобом. Педагоги  та діти виконали патріотичний танець. Після того, як дошкільнята завершили свій виступ площу заполонили учні Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 "ліцей". Вся площа ожила від рухів дітей.

Діти зробили селищу чудове свято. Вони підтримали народні традиції, які сьогодні оновлюються та оживають. Чим більше будемо їх знати, тим життя наше буде радіснішим, духовно багатшим.

Патріотична молодь сьогодні – це успішна Україна завтра.

Колектив ДП «Свеський лісгосп» не залишився осторонь й  долучився до святкування Всесвітнього дня вишиванки,  взявши участь в флешмобі з метою збереження українських цінностей, їх популяризації серед молоді та населення та зростання патріотизму.