День Перемоги

Дата: 10.05.2019 15:14

В смт Свеса за участю представників Свеської селищної ради та ветеранів Великої Вітчизняної війни з нагоди відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення 08 травня 2019 року проведена концертна програма «Нам не забути дні війни, навіки в пам’яті вони». Голова селищної ради Ю. Філонов  звернувся до присутніх зі словами шани всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму, та вручив ветеранам Великої Вітчизняної війни подарункові набори від народного депутата Верховної Ради України А. Деркача та від Свеської селищної ради.

09 травня за участю Свеського селищного голови Філонова Ю.С., керуючого справами виконавчого апарату Ямпільської районної ради В. Яструб, військових, духовенства, ветеранів Великої Вітчизняної війни О.П. Лямина та С.П. Нечипоренка, представників підприємств, організацій та мешканців селища з нагоди відзначення 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проведений мітинг. У кінці мітинга настоятель Свято Миколаївської церкви отець Григорій відслужив панахиду в пом'ян душі померлих та загиблих у війні.