Протягом двох тижнів українська енергосистема піддалася масштабним ракетним обстрілам з боку росіян. У зв’язку з пошкодженням енергетичної системи країни вимушено введено тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії у більшості регіонів України, у тому числі у Сумській області.

Саме тому, споживачі повинні допомагати енергетикам раціонально використовувати електроенергію, аби полегшити балансування енергосистеми і дати спеціалістам час на її відновлення у разі нових пошкоджень.

Ураховуючи вищевикладене, з метою зменшення навантаження на енергосистему у «пікові» години (з 7 до 10 та з 17 до 22), Свеська селищна рада звертається до Вас з проханням обмежити використання;

- енергоємних побутових приладів (електрочайників, електрообігрівачів, електроплит, бойлерів тощо);

- освітлення місць загального користування у багатоквартирних будинках;

- внутрішнього освітлення приміщень;

- зовнішніх світлових приладів;

- ілюмінацій (вивісок з назвами закладів, освітлення вітрин, прилавків тощо).

Сподіваємося на ваше розуміння та відповідальне ставлення до споживання електроенергії. Енергоощадність – допомога у боротьбі на енергетичному фронті. І лише спільними зусиллями ми зможемо подолати ворога і здобути перемогу.

Єднаймося! Все буде Україна!