РОЗПОРЯДЖЕННЯ Голови Сумської обласної державної адміністрації

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації № 269-ОД від 23.04.2021 "Про заборону відвідування населенням лісів, в'їзду до них транспортних засобів та полювання у період високої пожежної небезпеки протягом 2021 року"   Населенню заборонено відвідування лісів і вїзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів, інших механізмів, за вийнятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети, полювання у період високої пожежної небезпеки, а також проведення лісозаготівельних та інших пожежонебезпечних робіт (при встановленні ІV-V класів пожежної небезпеки за умовами погоди) протягом 2021 року.

Привітання з Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дорогі ветерани та жителі Свеської громади!!!       8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 30.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 0 нових випадків ГРЗ (одужало - 4) , захворіло на Covid 19 - 3 випадки (одужало - 2), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 8.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 В ЯМПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

За оперативною інформацією щодо ситуації з COVID-19 в Ямпільському районі наданою завідувачем Державної установи "Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Камчатною Г. П. всього підтверджених випадків захворювання на COVID-19  по нижчевказаних ОТГ    - 1011 , з них 948 осіб одужали, 44 осіб продовжують хворіти,     19 осіб  померли.