«Ноутбук кожному вчителю»

24 грудня селиний голова Сергій КИРКАЧ разом з першим заступником Романом ЛУКАШЕМ та начальником  відділу освіти, культури, молоді  та спорту Свеської селищної ради Наталією ТИМОШЕНКО передав 16 ноутбуків для педагогічних працівників Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей».

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ – БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!

Шановні жителі громади! За інформацією Сумського обласного центру з гідрометеорології, вдень 24 грудня по місту Суми та області очікуються хуртовини, пориви південного вітру 15-20 м/сек, на дорогах ожеледиця. І рівень небезпеки «жовтий».

ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 23.12.2021 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано -2 нових випадків  ГРЗ (одужало -2) , захворіло на Covid 19 – 0 нових випадків (одужало -0), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу 4.

СУМЩИНА З 23 ГРУДНЯ ВИХОДИТЬ ІЗ «ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ»

Під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія ЧЕРНИШОВА було вирішено скасувати червоний рівень епіднебезпеки COVID-19 на території Сумської, Житомирської, Київської, Миколаївської Черкаської областей та Чернігівської областей

ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 22.12.2021 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано -7 нових випадків  ГРЗ (одужало -0) , захворіло на Covid 19 – 1 новий випадок (одужало -0), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу 4.

ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 21.12.2021 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано -7 нових випадків  ГРЗ (одужало -6) , захворіло на Covid 19 – 0 нових випадків (одужало -0), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу 3.

«Ноутбук кожному вчителю»

21 грудня 2021 року начальник відділу освіти, культури, молоді  та спорту Свеської селищної ради Наталія ТИМОШЕНКО взяла участь в урочистостях з нагоди отримання сучасної комп’ютерної техніки за національним проєктом «Ноутбук кожному вчителю» Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації, які відбулися у м. Суми. Ноутбуки оснащені всім необхідним для дистанційної роботи вчителя – камерою, потужним процесором і можливістю під’єднання до інтернету. Це дасть змогу зробити освітній процес сучасним і зручним, незалежно від карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19. Ноутбуки найближчим часом будуть передані до закладів загальної середньої освіти Свеської селищної ради. Висловлюємо вдячність Сумській обласній державній адміністрації, Департаменту освіти та науки та народним депутатам України за допомогу та підтримку.