У МІНЦИФРИ ЗРОБИЛИ ДОБІРКУ ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Плануєте набути статусу територіальної громади? Внести зміни до статуту? Чи потрібно отримати нове свідоцтво про державну реєстрацію статуту? Тоді вам на Гід з державних послуг Міністерства цифрової трансформації України

Розпочався новий навчальний рік!

У школах Свеської селищної територіальної громади, сьогодні пройшли урочисті лінійки, присвячені Дню Знань – особливому святу, яке завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою, бо розпочався новий навчальний рік, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Е-лікарняні стають підставою для призначення допомоги після зміни статусу на «готово до сплати»

Щодня в Україні зростає кількість медичних висновків про тимчасову непрацездатність, які лікарі створюють для пацієнтів замість видачі звичних паперових лікарняних. Сьогодні за даними НСЗУ сформовано вже майже 177 тисяч медвисновків, 92,9% з яких – у разі захворювання або травми загального характеру.