Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 17.11.2021 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано - 3  випадки ГРЗ (одужало - 2) , захворіло на Covid-19 – 0 нових випадків (одужало - 2), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу -12.

На території Свеської громади тривають перевірки щодо дотримання карантинних вимог

Протягом минулого тижня членами мобільної групи по контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів на території Свеської селищної територіальної громади проводилися рейди щодо дотримання карантинних вимог відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ В ДІЇ ТА ОТРИМАТИ COVID-СЕРТИФІКАТ ЗМОЖУТЬ І ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ, ЯКІ МАЮТЬ ПАСПОРТ-КНИЖЕЧКУ

Під час брифінгу радник голови Сумської облдержадміністрації із питань інноваційних технологій Ольга ЗАЛОГА та заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Галина ХОМЕТА розповіли, як отримати документи про вакцинацію від COVID-19