Щодо звернення про відновлення роботи Свеського відділення Сумської філії АТ КБ "ПриватБанк"

Під час п'ятдесят другої сесії Свеської селищної ради сьомого скликання від 14.11.2018, депутатами седищної ради було підтримано звернення Свеської селищної ради до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України В. Гройсмана та Голови Правління АТ КБ "ПриватБанк" П. Крумханзла щодо відновлення роботи Свеського відділення Сумської філії АТ КБ "ПриватБанк" .

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Відповідно до статті 64 Закону України «Про судоустрій та статус судів» Ямпільська районна рада переглядає список присяжних, які будуть залучатися для розгляду і вирішення справ у Ямпільському районному суді Сумської області, у зв’язку з необхідністю заміни осіб, які  вибули із даного списку. Районна рада розгляне всі заяви бажаючих набути статус присяжних.

22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

З нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни, за участі ветеранів Другої світової війни Нечипоренка С.П. та Лямина О.П., Свеського селищного голови Філонова Ю.С.,священослужителя отця Григорія та громадськості, відбувся меморіальний захід, під час якого вшановано пам’ять загиблих земляків та покладено квіти до Меморіалів загиблих воїнів.

Свято для дітей

1 червня 2018 року в Свеському комунальному закладі "Палац культури зі спортивною залою та бібліотекою" пройшло свято з нагоди Дня захисту дітей. У програмі свята були конкурси та номери художньої самодіяльності. Свято пройшло на веселих нотах та залишило приємні враження.

Розглянуто пропозиції суб'єктів господарювання

31.05.2018 року в приміщенні Свеської селищної ради відбулася зустріч селищного голови з суб'єктами господарювання, під час якої селищний голова надав вичерпну інформацію щодо обгрунтованості запропонованих ставок єдиного податку, земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік.