ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

21 грудня 2020 року під головуванням Свеського селищного голови Сергія КИРКАЧА відбулася позачергова сесія Свеської селищної ради восьмого скликання, під час якої депутатами селищної ради розглянуті питання про: надання згоди на прийняття майна у комунальну власність Свеської селищної ради; створення комунального закладу «Свеська публічна бібліотека» Свеської селищної ради; прийняття у комунальну власність земельних ділянок державної власності; внесення змін до Марчихинобудського сільського бюджету на 2020 рік.

ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ РЕОРГАНІЗАЦІЇ СІЛЬСЬКИХ РАД

17 грудня 2020 року, у рамках візиту до с. Микитівка, с. Княжичі та с. Марчихина Буда, Свеський селищний голова Сергій КИРКАЧ разом з першим заступником селищного голови Романом ЛУКАШЕМ відвідав колективи Микитівської, Княжицької та Марчихинобудської сільських рад.

ПОДАРУНКИ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Ось і наближаються новорічно-різдвяні свята, початком яких є найулюбленіше свято дітей – День святого Миколая, яке відзначається щороку 19 грудня. Зранку цього дня усі дітки чекають дива та сподіваються знайти під своїми подушками або в чобітках солодощі.

ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

16 грудня 2020 року під головуванням Свеського селищного голови Сергія КИРКАЧА відбулася позачергова сесія Свеської селищної ради восьмого скликання.

Формування показників проєкту бюджету Свеської селищної територіальної громади на 2021 рік

При формуванні бюджету Свеської селищної територіальної громади застосовувались основні показники згідно постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 671 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2021-2023 роки» та проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», який підготовлено до другого читання.

ПРОВЕДЕНО ПЕРШУ УСТАНОВЧУ СЕСІЮ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Сьогодні, 08 грудня 2020 року, у приміщенні Свеської селищної ради відбулася перша установча сесія Свеської селищної ради восьмого скликання, в якій взяли участь усі 22 новообрані депутати та депутат Сумської обласної ради Олексій КОТЛЯРОВ.

У Свесі вклонилися пам’яті жертв війни

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну домівку, кривавою лінією пройшла через кожну долю, кожне серце. Шануючи жертв війни,Свеський селищний голова Філонов Ю.С. та Голова ради ветеранів Лямин О.П. поклали квіти до Братньої могили загиблих мешканців селища

Свеса відзначила День вишиванки

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. В 2019 році День вишиванки припадає на 16 травня. У такий спосіб українці намагаються зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.