Захист прав дітей на постійному контролі

З метою недопущення  бездоглядності та безпритульності дітей, виявлення випадків порушення прав дітей Службою у справах дітей Свеської селищної ради   у співпраці з поліцейським офіцером Свеської громади проведено профілактичні заходи, в ході яких   обстежено умови проживання дітей, надано розꞌяснення щодо відповідальності батьків у разі неналежного виконання батьківських обовꞌязків, та проведено профілактично- попереджувальні бесіди з батьками та дітьми.

Проведено профілактичні заходи

               Начальником служби у справах дітей Свеської селищної ради разом з фахівцем із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Свеської селищної ради та поліцейським офіцером Свеської громади  нещодавно відвідано дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах за їхнім місцем проживання. В ході  заходів   проведено профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства, посиленням контролю за проведенням  вільного часу дітей  та недопущення вчинення правопорушень.

Продуктові набори до Дня захисту дітей

Напередодні Дня захисту дітей сім?ї опікунів, в  яких виховуються діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які проживають на території Свеської громади  отримали продуктові набори з числа гуманітарної допомоги.