Марафон «Наша незалежність»

До 30-річчя незалежності України Міністерством розвитку громад та територій України ініційовано проведення Всеукраїнського культурно-освітнього марафону «Наша незалежність».

Відбувся прийом громадян з особистих питань головою Шосткинської районної ради Сокол Вікторією  Миколаївною.

Відбувся прийом громадян з особистих питань головою Шосткинської районної ради Сокол Вікторією Миколаївною.

13 липня 2021 року в приміщенні Свеської селищної ради відбувся прийом громадян з особистих питань головою Шосткинської районної ради Сокол Вікторією  Миколаївною.

З робочим візитом народний депутат Михайло Ананченко відвідав Свеську територіальну громаду

7 липня 2021 року Народний депутат України від партії «Слуга народу» Михайло Ананченко з робочим візитом відвідав Свеську селищну територіальну громаду. Разом з депутатом Сумської обласної ради Олексієм Романько та головою Шосткинської районної державної адміністрації Оксаною Тарасюк провів зустріч з її мешканцями. Обговорювалися актуальні питання розвитку територіальної громади.