Привітання Свеського селищного голови Сергія КИРКАЧА з Днем усиновлення

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке символічно збігається з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє інформацію про очікувані сильні заморозки у повітрі 30 вересня - 1 жовтня 2021року в Сумській області

У зв’язку з переміщенням прохолодного, сухого повітря з півночі, обумовленого впливом Скандинавського антициклону 30 вересня – 1 жовтня 2021 року на території Сумської області  очікується прохолодна, без  опадів погода.  Температура вночі у повітрі сильні заморозки 0-50, вдень 10-150тепла.

МІНСОЦПОЛІТИКИ РОЗ'ЯСНЮЄ, ЗА ЯКИЙ ПЕРІОД ВРАХОВУЮТЬСЯ ДОХОДИ ПРИ РОЗРАХУНКУ РОЗМІРУ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ ТА ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РОЗМІР ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

Міністерство соціальної політики України роз'яснює, за який період враховуються доходи при розрахунку розміру житлової субсидії та як розраховується розмір житлової субсидії