ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 В ЯМПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

За оперативною інформацією щодо ситуації з COVID-19 в Ямпільському районі наданою завідувачем Державної установи "Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Камчатною Г. П. всього підтверджених випадків захворювання на COVID-19  по нижчевказаних ОТГ    - 978 , з них 832 осіб одужали,  132 осіб продовжують хворіти,     14 осіб  померли.

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 15.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 1 новий випадок ГРЗ , захворіло на Covid 19 - 1 випадок (одужало - 1), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 14.

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні Вакцинація від COVID-19 дозволить українцям захистити себе і свої родини, щоб повернутися до звичного життя. Усі вакцини — безпечні й ефективно формують імунітет. Щеплення — добровільні й безоплатні. Більш детальна інформація за посиланням: https://vaccination.covid19.gov.ua/

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 14.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 2 нових випадки ГРЗ , захворіло на Covid 19 - 0 випадків (одужало - 6), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 14.

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 13.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 2 нових випадки ГРЗ (одужало - 5) , захворіло на Covid 19 - 0 випадків (одужало - 6), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 21.

Продовжується весняне прибирання та озеленення територій

Свеська громада активно готується до Великодніх свят. Продовжується весняне прибирання та озеленення територій. Жителі сусідніх сіл наполегливо, завзято, енергійно наводять лад біля своїх домогосподарств.

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 12.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 4 нових випадки ГРЗ , захворіло на Covid 19 - 1 випадок (одужало - 5), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 27.