ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ТЕБ ТА НС

Cьогодні, 05 березня 2021 року, під час позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Свеської селищної ради розгядалося питання погіршення епідемічної ситуації на території Свеської селищної ради.

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ МІСЦЕВОЇ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

26 лютого 2021 року під головуванням першого заступника селищного голови Романа ЛУКАША відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якої членами комісії розглянуті питання про: затвердження Плану роботи місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2021 рік; затвердження Паспорту ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Свеської селищної ради на 2021 рік; епідемічну ситуацію щодо гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Свеської селищної ради.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАХВОРЮВАННЯ  НА COVID-19

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19

За інформацією Ямпільського районного лабораторного відділення Шосткинського міськрайонного відділу ДУ „Сумський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров'я України", станом на 08.00 год. 25.02.2021 року зареєстровано:

ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВЕТЕРАНА

Свеський селищний голова Сергій КИРКАЧ спільно з старостою сіл: Орлівка, Ржане, Шевченкове Володимиром ГОНЧАРОВИМ привітав з 95-м  Днем народження ветерана  Другої світової Війни, жителя с. Орлівка, Стеценка Федіра Івановича.

ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

15.02.2021 року під головуванням Свеського селищного голови Сергія КИРКАЧА відбулася сьома сесія Свеської селищної ради восьмого скликання. Депутатами селищної ради розглянуто низку питань, серед яких: зміна найменування представницького органу місцевого самоврядування Свеської селищної ради, її структурних підрозділів та комунальних закладів зі статусом юридичної особи; забезпечення харчуванням дітей у дошкільних навчальних закладах та закладах загальної середньої освіти, розташованих на території Свеської селищної територіальної громади, у 2021 році; забезпечення харчуванням дітей у закладах освіти, розташованих на території Свеської селищної територіальної громади батьками, які мають статус учасника АТО/ООС, у 2021 році; внесення змін до складу виконавчого комітету Свеської селищної ради; земельні питання тощо.

ПРОВЕДЕНО РОБОЧУ ЗУСТРІЧ

З метою наближення послуг служби зайнятості безпосередньо до мешканців Свеської селищної ради, 08 лютого 2021 року  селищний голова Сергій КИРКАЧ провів робочу зустріч з директором Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Мариною МАРТИНЕНКО.