ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 В ЯМПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

За оперативною інформацією щодо ситуації з COVID-19 в Ямпільському районі наданою завідувачем Державної установи "Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Камчатною Г. П. всього підтверджених випадків захворювання на COVID-19  по нижчевказаних ОТГ    - 950 , з них 783 осіб одужали,  164 осіб продовжують хворіти,     13 осіб  померли.

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 08.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 1 нових випадки ГРЗ , захворіло на Covid 19 - 0 випадків (одужало - 3), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 36.

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 07.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 2 нових випадки ГРЗ (одужало - 2), захворіло на Covid 19 - 1 випадків (одужало - 4), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 39.

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 06.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 4 нових випадки ГРЗ (одужало - 4), захворіло на Covid 19 - 3 випадків (одужало - 6), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 42.

Оперативна інформація щодо ситуації з COVID-19 в Ямпільському районі

За оперативною інформацією щодо ситуації з COVID-19 в Ямпільському районі наданою завідувачем Державної установи "Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Камчатною Г. П. всього підтверджених випадків захворювання на COVID-19  по нижчевказаних ОТГ    - 934 , з них 757 осіб одужали,  164 осіб продовжують хворіти,     13 осіб  померли.  

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 05.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 5 нових випадки ГРЗ (одужало - 2), захворіло на Covid 19 - 4 випадків (одужало - 20), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 45.

Проведено засідання Державної надзвичайної комісії при Свеській селищній раді

   На минулому тижні було проведено засідання Державної надзвичайної комісії  при Свеській селищній раді, де розглядалися 2 питання:  1. Про сказ як небезпечне вірусне захворювання. 2. Про випадок щодо підтвердження діагнозу захворюваності на сказ собаки, вимушено забитої на території смт Свеса по вул. Соборна, буд.4.   За результатами розгляду комісія вирішила: 1. З метою стабілізації епізоотичного процесу і недопущення розповсюдження сказу на території смт Свеса: оголосити в смт Свеса, вул. Соборна, вул. Центральна, вул. Привокзальна та вул. М. Коцюбинского неблагополучним по сказу та ввести карантинні обмеження з 31.03.2021 року. Термін дії: до 31.05.2021 року 2. Затвердити заходи по локалізації захворювання на сказ на території смт Свеса та в загрозливій зоні. 3. Ямпільському відділенню безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Шосткинського управління Головного управління Держпродспоживчслужби в Сумській області провести широку роз’яснювальну роботу серед населення з питань небезпечності сказу для людей та тварин та заходи щодо профілактики і боротьби в засобах масової інформації. 4. Свеській селищній раді спільно з Ямпільською районною організацією УТМіР забезпечити ліквідування місць скупчення та годівлі безпритульних м’ясоїдних тварин. Термін виконання: до 31.05.2021 року. 5. .Ямпільській районній державній лікарні ветеринарної медицини до 02.04.2021 року провести вакцинацію сприятливих до сказу тварин. 6. Ямпільській районній організації УТМіР, ДП «Свеський агролісгосп», користувачам мисливських угідь усіх форм власності проводити постійний відстріл диких мясоїдних тварин. В разі виявлення трупів тварин негайно інформувати Ямпільське відділення безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Шосткинського управління Головного управління Держпродспоживчслужби в Сумській області. 7. Свеській селищній раді розробити та затвердити Програму профілактики сказу на території Свеської селищної ради на 2021-2022 роки.