ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 09.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 1 нових випадки ГРЗ (одужало - 18) , захворіло на Covid 19 - 2 випадків (одужало - 7), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 31.

Інформація для суб'єктів малого та середнього підприємництва

Інформація для суб'єктів малого та середнього підприємництва

              Громадська організація "Центр оцінки безпеки перспективних технологій" (м. Суми), за сприяння Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УААП, UAACP) (м. Київ) і Сумського державного університету проведе  онлайн-вебінар для суб'єктів малого та середнього підприємництва Сумського регіону на тему : «ПРАВОВІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ ВІД ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ТА КОНТРАФАКТУ».        Вебінар призначений для інформаційно-консультативної підтримки виробників та продавців товарів, виконавців робіт та надавачів послуг різних форм власності. Матеріали вебінару можуть бути корисними суб'єктам малого та середнього підприємництва Сумського регіону. Програма вебінару дозволяє ознайомити всіх зацікавлених осіб з правовими та організаційно-технічними засобами підтримки безпеки та забезпечення якості продукції, робіт і послуг, методам розпізнавання фальсифікованої та контрафактної продукції. Тематичний план вебінару: Правові та організаційні засади введення в обіг в Україні нехарчової  і харчової продукції. Що таке контрафактна та фальсифікована продукція? Як розпізнати контрафактну продукцію? На що у першу чергу варто звернути увагу? Як захистити свій бізнес від контрафактної продукції? Інформатизація процесів ідентифікації та простежуваності товарів Дата проведення: 29.04.2021 р. Час проведення: 15.00 – 16.30 Форма участі: дистанційна (платформа Google Meet) Умови участі: реєстрація до 27 квітня  2021  року зручним для вас способом:     за QR-кодом: за електронною заявкою: посилання https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSftckfqThS7Kdzk_4ISy--oZBU2kYgoipgmidjKw-3sz4q6qw/viewform. За результатами участі у вебінарі учасники отримають сертифікати. Участь у вебінарі є БЕЗКОШТОВНОЮ

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 В ЯМПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 В ЯМПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

За оперативною інформацією щодо ситуації з COVID-19 в Ямпільському районі наданою завідувачем Державної установи "Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Камчатною Г. П. всього підтверджених випадків захворювання на COVID-19  по нижчевказаних ОТГ    - 950 , з них 783 осіб одужали,  164 осіб продовжують хворіти,     13 осіб  померли.

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 08.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 1 нових випадки ГРЗ , захворіло на Covid 19 - 0 випадків (одужало - 3), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 36.

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 07.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 2 нових випадки ГРЗ (одужало - 2), захворіло на Covid 19 - 1 випадків (одужало - 4), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 39.

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 06.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 4 нових випадки ГРЗ (одужало - 4), захворіло на Covid 19 - 3 випадків (одужало - 6), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 42.

Оперативна інформація щодо ситуації з COVID-19 в Ямпільському районі

Оперативна інформація щодо ситуації з COVID-19 в Ямпільському районі

За оперативною інформацією щодо ситуації з COVID-19 в Ямпільському районі наданою завідувачем Державної установи "Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Камчатною Г. П. всього підтверджених випадків захворювання на COVID-19  по нижчевказаних ОТГ    - 934 , з них 757 осіб одужали,  164 осіб продовжують хворіти,     13 осіб  померли.  

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 05.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 5 нових випадки ГРЗ (одужало - 2), захворіло на Covid 19 - 4 випадків (одужало - 20), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 45.

Проведено засідання Державної надзвичайної комісії  при Свеській селищній раді

Проведено засідання Державної надзвичайної комісії при Свеській селищній раді

   На минулому тижні було проведено засідання Державної надзвичайної комісії  при Свеській селищній раді, де розглядалися 2 питання:  1. Про сказ як небезпечне вірусне захворювання. 2. Про випадок щодо підтвердження діагнозу захворюваності на сказ собаки, вимушено забитої на території смт Свеса по вул. Соборна, буд.4.   За результатами розгляду комісія вирішила: 1. З метою стабілізації епізоотичного процесу і недопущення розповсюдження сказу на території смт Свеса: оголосити в смт Свеса, вул. Соборна, вул. Центральна, вул. Привокзальна та вул. М. Коцюбинского неблагополучним по сказу та ввести карантинні обмеження з 31.03.2021 року. Термін дії: до 31.05.2021 року 2. Затвердити заходи по локалізації захворювання на сказ на території смт Свеса та в загрозливій зоні. 3. Ямпільському відділенню безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Шосткинського управління Головного управління Держпродспоживчслужби в Сумській області провести широку роз’яснювальну роботу серед населення з питань небезпечності сказу для людей та тварин та заходи щодо профілактики і боротьби в засобах масової інформації. 4. Свеській селищній раді спільно з Ямпільською районною організацією УТМіР забезпечити ліквідування місць скупчення та годівлі безпритульних м’ясоїдних тварин. Термін виконання: до 31.05.2021 року. 5. .Ямпільській районній державній лікарні ветеринарної медицини до 02.04.2021 року провести вакцинацію сприятливих до сказу тварин. 6. Ямпільській районній організації УТМіР, ДП «Свеський агролісгосп», користувачам мисливських угідь усіх форм власності проводити постійний відстріл диких мясоїдних тварин. В разі виявлення трупів тварин негайно інформувати Ямпільське відділення безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Шосткинського управління Головного управління Держпродспоживчслужби в Сумській області. 7. Свеській селищній раді розробити та затвердити Програму профілактики сказу на території Свеської селищної ради на 2021-2022 роки.