Проведено засідання Державної надзвичайної комісії  при Свеській селищній раді

Проведено засідання Державної надзвичайної комісії при Свеській селищній раді

На минулому тижні було проведено засідання Державної надзвичайної комісії  при Свеській селищній раді, де розглядалися 2 питання:  1. Про сказ як небезпечне вірусне захворювання. 2. Про випадок щодо підтвердження діагнозу захворюваності на сказ собаки, вимушено забитої на території смт Свеса по вул. Соборна, буд.4.   За результатами розгляду комісія вирішила: 1. З метою стабілізації епізоотичного процесу і недопущення розповсюдження сказу на території смт Свеса: оголосити в смт Свеса, вул. Соборна, вул. Центральна, вул. Привокзальна та вул. М. Коцюбинского неблагополучним по сказу та ввести карантинні обмеження з 31.03.2021 року. Термін дії: до 31.05.2021 року 2. Затвердити заходи по локалізації захворювання на сказ на території смт Свеса та в загрозливій зоні. 3. Ямпільському відділенню безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Шосткинського управління Головного управління Держпродспоживчслужби в Сумській області провести широку роз’яснювальну роботу серед населення з питань небезпечності сказу для людей та тварин та заходи щодо профілактики і боротьби в засобах масової інформації. 4. Свеській селищній раді спільно з Ямпільською районною організацією УТМіР забезпечити ліквідування місць скупчення та годівлі безпритульних м’ясоїдних тварин. Термін виконання: до 31.05.2021 року. 5. .Ямпільській районній державній лікарні ветеринарної медицини до 02.04.2021 року провести вакцинацію сприятливих до сказу тварин. 6. Ямпільській районній організації УТМіР, ДП «Свеський агролісгосп», користувачам мисливських угідь усіх форм власності проводити постійний відстріл диких мясоїдних тварин. В разі виявлення трупів тварин негайно інформувати Ямпільське відділення безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Шосткинського управління Головного управління Держпродспоживчслужби в Сумській області. 7. Свеській селищній раді розробити та затвердити Програму профілактики сказу на території Свеської селищної ради на 2021-2022 роки.

Проведено засідання виконавчого комітету Свеської селищної ради

Під головуванням  Свeського  сeлищного  голови  Сeргія КИРКАЧА 31 березня 2021 року проведено засідання виконавчого комітeту сeлищної ради.   Розглянувши лист ПП «Аква Майстер» від 23.02.2021 року № 11 «Про припинення договору», враховуючи надану згоду ФОП Сахошко В.В., з метою забезпечення сталого водопостачання на території с. Марчихина Буда, виконавчий комітет селищної ради вирішив:  1. Доручити селищному голові вирішити питання щодо укладення тимчасового договору про  надання послуг з централізованого водопостачання на території с. Марчихина Буда з ФОП Сахошко Віталієм Володимировичем на термін до закінчення процедури передачі в оренду індивідуально визначеного майна «Система водопостачання в с. Марчихина Буда Ямпільського району Сумської області» згідно чинного законодавства. 2. У зв’язку з відсутністю фактичних даних для встановлення тарифів, тимчасово залишити тарифи, встановлені для ПП «Аква Майстер». 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Філонова Ю.С.

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 01.04.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 6 нових випадки ГРЗ, захворіло на Covid 19 - 4 випадків, активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 67.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 В ЯМПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

За оперативною інформацією щодо ситуації з COVID-19 в Ямпільському районі наданою завідувачем Державної установи "Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Камчатною Г. П. всього підтверджених випадків захворювання на COVID-19  по нижчевказаних ОТГ    - 881 , з них 677 осіб одужали,  194 осіб продовжують хворіти,     10 осіб  померли.

Дані щодо ситуації з COVID-19 на території Свеської селищної ради

За данними завідувача структурним підрозділом КНП "Ямпільська лікарня" АЗПСМ смт. Свеса О. В. Сенченко станом на 31.03.2021 року у мешканців Свеської ТГ, які звернулись за медичною допомогою в АЗПСМ смт. Свеса діагностовано - 5 нових випадки ГРЗ, захворіло на Covid 19 - 4 випадків (одужало - 8), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу - 63.