Нове придбання для нашої громади!!!

Сьогодні, 9 листопада 2021 року, відбулася приємна для освітян і для усієї громади, подія. У місті Суми пройшла урочиста церемонія вручення ключів від шкільного автобусу за участю Свеського селищного голови Сергія КИРКАЧА та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Свеської селищної ради Наталії ТИМОШЕНКО.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ ВІДНОВЛЮЄ ДОРОГИ, ЯКІ ЗА КІЛЬКА ДЕСЯТИЛІТЬ ПЕРЕТВОРИЛИСЯ НА ВИБОЇСТІ НАПРЯМКИ

Голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час робочої поїздки в Шосткинський район проінспектував ділянки доріг, які були відновлені в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

ОСНОВНА СЕСІЯ ЗНО-2022 ВІДБУДЕТЬСЯ З 23 ТРАВНЯ ДО 17 ЧЕРВНЯ, РЕЄСТРАЦІЯ РОЗПОЧНЕТЬСЯ 1 ЛЮТОГО

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року відбудеться з 23 травня до 17 червня. Відповідні дати затверджено наказом Міністерства освіти і науки України № 1166 від 2 листопада 2021 року

У ШКОЛАХ СУМЩИНИ БУДЕ ПРОДОВЖЕНО ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ ДЛЯ УЧНІВ 1-11 КЛАСІВ ДО 14 ЛИСТОПАДА