ГРАНТ НА РЕАЛІЗАЦІЮ СТАРТАПУ

Уряд запустив грантову програму на реалізацію стартапу, у тому числі в сфері ІТ. Постановою  Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 р. № 736 затверджено «Порядок реалізації експериментального проекту щодо надання на конкурсних засадах фінансової підтримки стартапам в Україні, у тому числі в сфері інформаційних технологій».

В УКРАЇНІ СТАРТУЄ ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ «НЕ ДОДАВАЙ РОБОТИ»

Метою кампанії є нагадати українським водіям та іншим учасникам дорожнього руху, що дотримання Правил дорожнього руху може попередити ДТП, а значить зберегти час поліцейського, медика або рятувальника на яких покладено ряд життєво важливих задач – евакуація, порятунок поранених, розбір завалів

Про проведення опитування потреб молоді

Сумська обласна молодіжна рада у партнерстві з управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації ініціювала проведення опитування молоді області щодо стану та перспектив розвитку молодіжної політки Сумщини в умовах війни, потреб молоді в умовах воєнного стану.

01.07.2022 стартувала програма «єРобота»

З 1 липня 2022 року в Україні стартувала програма «єРобота», яка передбачає надання фінансової підтримки підприємцям у вигляді безповоротних грантів. З умовами участі у програмі «єРобота» можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/cikqc.