На території Свеської селищної територіальної громади відбулися заходи присвячені Дню Української Державності

Відповідно до Указу Президента України від 24 серпня 2021 року № 423/2021 «Про День Української Державності», сьогодні, 28 липня 2022 року, на території Свеської селищної територіальної громади відбулися заходи присвячені Дню Української Державності.

Проведено нараду з підприємцями Свеської селищної територіальної громади.

25 липня 2022 року селищний голова Сергій КИРКАЧ, провів нараду з підприємцями Свеської селищної територіальної громади. На нараді були присутні: перший заступник селищного голови Роман ЛУКАШ, начальник фінансового відділу Олена СНІЖКО, поліцейський офіцер громади Іван ШУЛЬГА та провідний інспектор ДСНС Олег ПОСОХОВ.

Опитування

У багатьох містах України вже стартував процес заміни назв об’єктів топоніміки, які носять імена діячів науки, культури та мистецтва країни-агресора.

Про факти утисків державної мови повідомляйте Уповноваженого із захисту державної мови

Уповноваженим із захисту державної мови здійснюється збір, систематизація, фіксація актів лінгвоциду української мови, а саме будь-яких дій окупантів або їх посіпак - колаборантів, спрямованих на дискримінацію чи репресії проти українців за мовною ознакою, примусове витіснення української мови з публічного простору та суспільного вжитку, заміна її російською тощо.